CS-Bulgaria : пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CS-Bulgaria : пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

http://cs-bulgariq.host-bg.info/forum/
 
Върни се в сайтаHomeGalleryLatest imagesRegisterLog in

 

 Оплакване от Админ!

Go down 
AuthorMessage
-Saturday Night-
Модератор
Модератор
-Saturday Night-


Д°smarД±c sayД± : 89
Location : Перник
Registration date : 2007-11-17

Оплакване от Админ! Empty
PostSubject: Оплакване от Админ!   Оплакване от Админ! Icon_minitimeMon May 12, 2008 8:23 pm

Вчера към 01:40 часа ThE SeinT е заснел админ с хак в сървъра!
Въпросният nLz > She makes me so good (nLz > Neccesary) е бил хватан да играе с хак! Обърнете се към мен в скаип за да ви предоставя демото защото незнам как се качва.. !
Back to top Go down
Гост
Guest




Оплакване от Админ! Empty
PostSubject: Re: Оплакване от Админ!   Оплакване от Админ! Icon_minitimeMon May 12, 2008 11:57 pm

ХАхахаХахахаХАХаха Смешк0о0о0о0о0 видех го, че тоя The SainT седи спектар и ми прай демо малумен си
1.Бех с музика (mp3)
2.Много го искам тва демо ако става дума за мапа de_nuke имам перфектни фрагове бих си напрайл Movie на тех..
3.Влезни малко в ESL (Професионален Турнир в БГ) поразпитай за мене или клана ми nLz Gaming.. ще е еба у массакара прост с тоя измислен клан...

http://4storing.com/lj2xh/dd83147ba7f93f993707e5d0993e3800.html

Хакер съм ок.... виж линкчето само преди 1 година ми е тва..
Поразпитай за nLz и не се излагай да си сравняваш мизерния клан с моя шото само като те гледам си ми смешен...
Back to top Go down
-Saturday Night-
Модератор
Модератор
-Saturday Night-


Д°smarД±c sayД± : 89
Location : Перник
Registration date : 2007-11-17

Оплакване от Админ! Empty
PostSubject: Re: Оплакване от Админ!   Оплакване от Админ! Icon_minitimeTue May 13, 2008 12:09 am

ахахах ти на професионалист ми се праиш бе? Имам 1 демо дето тепаш през стената и оптиката ти скача на секи на главата. Имам друго демо дето играеш с SPEED HACK! Ти си мислил че няма админи ама явно е имало! И САМО НЕМИ СЕ ПРАИ ЧЕ ТОЯ КЛАН NLZ Е ТФОИ ЧЕ КАТО ГИ ГЛЕДАМ ТЕЯ КАК ИГРАЯТ ТИ НА МАЛКИЯ ПРЪСТ НЕМОЖЕШ ДА ИМ СТЪПИШ ХАКЕР ПРОСТ!
Back to top Go down
Гост
Guest




Оплакване от Админ! Empty
PostSubject: Re: Оплакване от Админ!   Оплакване от Админ! Icon_minitimeTue May 13, 2008 12:15 am

Ти Верно друсаш пич клана е точно мой питай Дамян и който искаш
btw другите никове са ми


drumaN
Indeff
internationale


Много си жалък братле напрао ми е жал играл съм в ЕSL и да влизам с хакове в сървар който с mp3 ги мажа ти не си у ред бате


nLz Gaming е мой клан аз съм го измислил и аз зимам и махам който искаш питай само питай за ниk "drumaN"
Back to top Go down
-Saturday Night-
Модератор
Модератор
-Saturday Night-


Д°smarД±c sayД± : 89
Location : Перник
Registration date : 2007-11-17

Оплакване от Админ! Empty
PostSubject: Re: Оплакване от Админ!   Оплакване от Админ! Icon_minitimeTue May 13, 2008 12:22 am

Аиде поне трърдиш че клана е тфои даи ми демо на 5-ци дето ти играеш в тях и искам доказателство ИП !!!
Back to top Go down
Гост
Guest




Оплакване от Админ! Empty
PostSubject: Re: Оплакване от Админ!   Оплакване от Админ! Icon_minitimeTue May 13, 2008 12:44 am

Ти си адския тапак пич

ето ти още малко инфо за мене шото попринцип цъкам 1.5 http://4storing.com/uvnda/c67c146679c2bfc3ae4ffb65f9ece7a9.html



2ро ето ти за 1.6 ЕSL http://i.data.bg/08/05/13/951611_orig.jpg влезни в ESL.EU там и си търси демота колко искаш ма от по старите понеже от както реснаха Ladder-a 5on5 не играем..
Стария Ladder бехме 15-1 нещо от тоя сорт
на Amatur Seriite бехме 7:0 и спряхме да играем понеже половината се лигавеха повече не пиша шото си смешен и се излагаш адски.
Back to top Go down
Гост
Guest




Оплакване от Админ! Empty
PostSubject: Re: Оплакване от Админ!   Оплакване от Админ! Icon_minitimeTue May 13, 2008 10:48 am

Само един въпрос:

Sophia Bush бил ли е в вашия клан? Също така Iceman ти вчера се регистрира ...някога банвал ли си хакери в сървъра???

A WishFinder или къф беше... има бан ,защото започна да те ънбанва. Stalker го бана ,защото мисли ,че си хак а хакер не се ънбанва Rolling Eyes
Back to top Go down
Гост
Guest




Оплакване от Админ! Empty
PostSubject: Re: Оплакване от Админ!   Оплакване от Админ! Icon_minitimeTue May 13, 2008 11:11 am

Не не е бил Sophia Bush и не съм хакер тапак като играя срещо вас хакер хакер като ме гледате Gg пич ще ви еба в клошарите смешни със Speed ми имал демо ей 14 годишен дечко неме дразни колко съм играл тая игра ти си се чудил как се движи мишка ако искаш да кажа на Дамян да заключи сървара за 40 мин и да напрайм твоя умрел клан срещо моя (nLz Gaming) с HLTV и да гледат всички как ще падате 16:0..
Back to top Go down
Гост
Guest




Оплакване от Админ! Empty
PostSubject: Re: Оплакване от Админ!   Оплакване от Админ! Icon_minitimeTue May 13, 2008 11:22 am

Недей ме псува да не съжаляваш !
Не съм казал че си хакер.И не съм ти викал GG бе смотльо.
ОТГОВОРИ МИ НА ВЪПРОСА: някога банвал ли си хакери в сървъра???

Вуобще не ме ебе на кое място си в някой масакарски турнир.

Защо дамян да спира сървъра за да си направиш кефа vs. f4w?
Back to top Go down
Гост
Guest




Оплакване от Админ! Empty
PostSubject: Re: Оплакване от Админ!   Оплакване от Админ! Icon_minitimeTue May 13, 2008 11:31 am

Да баннвал съм хакери тва, че не записвам кой съм баннвал е др. въпрос казал съм на Дамян, че няма да ги записвам той ми е казал ок

А ето още 1 доказателство колко на зад с нещатата ESL масакарски турнир тва ще го копна в man1a-gaming.org да видиш как ще ти се смеят ESL е професионален турнир и не само в БГ го има просто тук е най големия понеже сме мизерни.. казах ти да не пишеш неподготвен.

Жал ми е, че толко се излагате место да се учите от по силните както аз го права вие се правите на путки..
Back to top Go down
Гост
Guest




Оплакване от Админ! Empty
PostSubject: Re: Оплакване от Админ!   Оплакване от Админ! Icon_minitimeTue May 13, 2008 11:40 am

това чел ли си го https://csbulgaria.azerbaijaniforum.com/forum-f6/topic-t148.htm ... тогава и аз да му кажа няма да добавям?? Не си мисли ,че си нещо повече от мен

Quote :
тва ще го копна в man1a-gaming.org

Копни си го ако искаш на челото. Нека ми се смеят ! От всяко дърво свирка не става.
Back to top Go down
Гост
Guest




Оплакване от Админ! Empty
PostSubject: Re: Оплакване от Админ!   Оплакване от Админ! Icon_minitimeTue May 13, 2008 11:45 am

Бате щи кажа нещо помисли над последното ми изречение което написах в миналия коментар то се е видело, че с вас неможе да се пише.. Секи има от някой да се учи както и аз както и Протата както и ламерите аз нема пиша повече в тая тема прайте кво искате но ако ме мислите за хакер по тъпо за вас темата става без смисъл..
Back to top Go down
Гост
Guest




Оплакване от Админ! Empty
PostSubject: Re: Оплакване от Админ!   Оплакване от Админ! Icon_minitimeTue May 13, 2008 11:56 am

Забелязал съм че вие nLz-тата сте много отворени. Затова помислих ,че Sophia Bush e от вашия клан.
Мислите се за най-големите ,а всъщност сте едни ламерчета ,който се мъчат да бъдат известни.

Можеш да копираш цялата тема и да я покажеш на всичките ти виртуални приятелчета.
Разбирасе ще се смеят ,но не на нас на на теб, когато видят демото където играеш със speed.

=> Lock

ПС: съвсем приятелски те питах в първия пост дали банваш хакери ,но ти помисли че се заяждам с теб и за това стигнахме до тук.
И прочети правилата на админите ,който не си прочел !

ПС#2: верно ли си приказвал ,че дамян щял да ни бане и да ни маха правата в сървъра???
Честно да ти кажа не ми пука Laughing
Back to top Go down
Sponsored content





Оплакване от Админ! Empty
PostSubject: Re: Оплакване от Админ!   Оплакване от Админ! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Оплакване от Админ!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
CS-Bulgaria : пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ :: Сървър 1.6 :: Оплаквания-
Jump to: